روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - جمعه ٢۸ فروردین ۱۳۸۸

 راستش زندگی بدون دنیای ماشین ها غیر قابل تصوره برای من!!حتی فکرش هم آزاردهنده هست!!از عکس های دوران کودکی که همیشه یا کنار یک ماشین یا داخل یک ماشین بودم و یا اینکه یه ماشین دستم بوده بر میاد که واقعا دیونه ی این موجود آهنی باشم!!!نیشخندهر ماشینی که می دیدم باید اسمشو یاد می گرفتم!!!بی برو برگردگاوچران

               

مدتی هست که سال سوم دانشگاهمون شروع شده و همه ی سال بالایی ها می گفتند که امسال دخلمون اومده!که به عینه داره بهمون ثابت میشه!هنوز هیچی نشده باید یک موتور تک سیلندر بنزینی طراحی کنیم!فقط حساب کردنش حدود 60 تا 70 برگه ی A4 می طلبد!ولی چون به ماشینا ربط داره و پایه ی موتور خودرو هست واقعا حیجان انگیزه!البته با تموم سختی هاش!!

             

عکس بالا مدل جدید هوندا آکورد هست که واقعا بی نظیر است و البته خیلی گرانتر از مدل قبلیش!این یکی از ماشینهای مورد علاقه ی من استبغل

           

این هم سوبارو ایمپرزا اس تی آی.خودرویی که به یکی کمک یکی از راننده های رالی طراحی شده تا بتونه حداکثر قدرت را در پیچ ها و رانندگی اسپورت نشون بده . . .

ولی عجب عشقیه عشق ماشین . . .خوشمزه

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :