روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - جمعه ٢٥ اردیبهشت ۱۳۸۸

 و اما ماشین!دنیای زیبای خودروها!!برای اینکه از غافله ی اخبار جهان خودرو عقب نمانم ،مدتی پیش تصمیم گرفتم تا اشتراک یک مجله را بگیرم که هر ماه از تازه ترین خبر ها مطلع بشوم.البته قبل از این اشتراک مجله ماشین از ایران رو گرفتم و الان حدود بیش از 1 سال و نیم هست که مجله ماشین را هر ماه می خونم.مجله ای که اشتراکش رو گرفتم ،مجله ی معروف اینگلیس Top Gear هست.قبلا در مورد برنامه ی تلویزیونی Top Gear در وبلاگ نوشتم که اگر صلاح دیدید یک نگاهی به آن بیندازید.

             

این مجله توسط BBC در اینگلیس منتشر می شود.سه مجری برنامه ی معروف Top Gear هم در این مجله مقاله هایشان به چاپ می رسد و این یکی از دلایلی بود که من این مجله را انتخاب کردم!این سه نفر را واقعا قبولشان دارم و کسانی هستند که اطلاعات زیادی از دنیای خودرو دارند و البته شغلشان ایجاب می کند که مطلع باشند.

             

         

در شماره ی این ماه یعنی ماه می مهمترین مقاله مربوط به STIG راننده ی معروف و راننده ی سابق مسابقات فرمول یک هست که با اتومبیلهای مابقات جی تی رانندگی می کند که واقعا خواندنی است!!از دیگر مقالات می توان به رانندگی با BMW Z4 جدید و لامبورگینی گالاردو اسپایدر و تعداد زیاذی اتومبیل های جدید است!

          

وااااااااقعا خواندنیبغل

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :