روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - یکشنبه ۱٧ خرداد ۱۳۸۸

در 25 می (ماه گذشته) در توکیو و در شهر میتاکا،سوبارو اقدام به گشایش یک گالری کرده است به نام CAR DO SUBARU 三鷹. در این نمایشگاه مدل های مختلف سوبارو به نمایش درآمده و همچنین به معرفی تکنولوژی و مدل های مختلف STI (Subaru Technicall International) پرداخته شده است.

           

  همانطور که می دانید STI مدل هایی است که برای مسابقات استفاده می شده و البته مدلی که قابل عرضه برای عموم هم به فروش می رسد.قسمت هایی که خودرو ها به نمایش در آمده اند  به دوقسمت STI کانسپت زون(Concept zone) و STI هیستوریک زون (Historic zone) تقسیم شده است.در این قسمت خودروهای مسابقه ای که در مسابقات شرکت داشته اند از جمله مسابقه ی WRC نیوزلند در سال1993 که یک سوبارو لگاسیRS بود که به رانندگی کالین مک ری به اولین پیروزی دست یافت به نمایش در آمده است.

           

در قسمت STI کانسپت زون علاوه بر قطعات اسپرتی ،اقلامی از محصولات STI به نمایش در آمده است.همچنین در این قسمت جوایزات و افتخاراتی که در مسابقات کسب گردیده هم به نمایش گذاشته شده است.

           

 بنده هم به عنوان یک سوبارو دوست لحظه شماری می کنم تا یک فرصتی دست دهد تا از این محل بازدید کنم و در این صورت حتما گزارشی را در این مورد خواهم نوشت.

با تشکر

تاکاشی

منبع:http://www.carview.co.jp/news/2/109294

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :