روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - جمعه ٢۳ امرداد ۱۳۸۸

هوا گرررررررم است و شرجی!اگر فقط گرم بود باز می شد یک کاری کرد،ولی شدیدا شرجی است!شر شر عرق میریزی ولی اصلا خنک نمی شوی . . .

2 روزی است که امتحان دانشگاه تمام شد و الان در تعطیلات تابستان قرار داریم.در مدت امتحانات معمولا برای درس خواندن می رفتم به دانشگاه و آنجا درس می خواندم،همه چیز خوب بود و آرام تا وقتی که یکی از این دخترهای دانشگاه با کفش پاشنه بلند به داخل کتابخانه وارد شده و با آن صدای روی مخ ما رژه رفته و ما هم هر چیزی که خوانده بودیم یکدفعه می پرید!!آخه یکی نیست به اینها بگوید که اگر یک روزی خواستی بیایی کتابخانه آن روز یک کفش دیگر بپوش!!!!

فردا برای گرفتن خروجی به سفارت خواهم رفت و امیدوارم کارم زیاد طول نکشد!دعا کنید.بعد از آن به همراه دوستان ژاپنی به یوکوهاما ،جایی که به تازگی میزبان دفتر مرکزی نیسان شده است خواهیم رفت.در این محل علاوه بر خودروهایی که در ژاپن به فروش می رسند،خودروهایی که در اروپا و آمریکا به فروش می رسند و در ژاپن عرضه نمی شوند هم به نمایش در آمده اند.

                          

          

          

          

          

          

محل دفتر قبلی نیسان در توکیو ود در منطقه ی گینزا قرار داشت که پارسال رفتیم و دیدیمعینک

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :