روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - یکشنبه ٢٢ آذر ۱۳۸۸

 ساعت 11:10 دقیقه ی شب یکی از دوستام زنگ زده می پرسه امشب تا چه ساعتی بیداری؟؟خنثی. . . بهش می گم نمی دونم،راستش زیاد خوابم نمی آمد!گفت که یه تویوتا آی کیو اجاره کرده داره میاد طرفای خونه ی ما که پر از جاده های کوهستانی هست یه دوری بزنه!گفت اگه نمی خوابی بیا با هم بریم به دور بزنیم!!ما را که می گویی که دیگر در پوست خود نمی گنجیــــــــــــم با کمال میل قبول می کنیمنیشخند

با هم رفتیم تو جاده های اطراف که مثل جاده چالوس پیچ های باحال دارد کلی دور زدیم!بعد هم رانندگی رو ما استاد کردیم تا بر تجاربمان افروده گردد!این کوچکترین ماشینی است که تا به حال با آن رانندگی کردم!

ماشین مورد وصف طولی کمتر از 3 متر دارد و طوری ساخته شده که حداقل 3 نفر انسان بالغ در آن جا بشوند.جالب این هست که برای جلو آوردن صندلی سرنشین جلو و برخورد نکردن زانوهای او و قسمت جلو دیگر خبری از داشبورد(Glove Box) نیست!البته قسمت عقب را دیگر جادار نمی توان نامید!!!دیگر یما هم انتظار کمری را نداشته باشیدنیشخند)

قبلا ماشین کوچک زیاد سوار شدم ولی این یکی با همه فرق می کرد و احساسی از سوار شدن در یک ماشین بزرگ تر داشت!وقتی پیاده می شوی و پشت سر را نگاه می کنی تازه یادت می آید که چه قدر این ماشین کوچک است!!

ولی در ماشین به این کوچکی دیگر خبری از صندوق عقبی که قابل استفاده باشد نیست و باید وسایل را روی صندلی عقب بگذارید!!قیمت این ماشین هم چون در آن از پلاستیک نرم و ظاهری باکیفیت استفاده شده زیاد ارزان نیست.حدودا قیمتش از 12 میلیون تومان شروع می شود.

این دوست من هم مثل بنده کلی عشق ماشین هست و با این سوپرایزش باعث شد ما سرماخوردگیمان را فراموش کنیم!

نمی دونم چرا خوب نمی شوم!ما را از دعای خویش نفراموشیدچشمک

پ.ن.قالب قبلی هر کار کردیم نشد که لینک ها رو گوگل ریدر کنیم به همین خاطر عوضش کردیمعینک

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :