روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - شنبه ۱٧ بهمن ۱۳۸۸

پرواز شماره ی 800/801 ایران ایر از مقصد توکیو به تهران و بالعکس از ماه فوریه دیگر پرواز نمی کند!

قصد داشتیم برای تعطیلات بهار به ایران بیاییم و برای بلیط هواپیما هم مثل همیشه از تخفیف دانشجویی 50% استفاده کنیم که این خبر را شنیدیم!اول فکر کردم که این بار هم مثل سال گذشته که شایعه بود پرواز ها لغو می شود؛شایعه ای بیش نیست ولی با ایران ایر در توکیو تماس گرفتیم،گفتند که پرواز ها در کامپیوتر بسته شده و از ایران هم درست جوابمان را نمی دهند!!

به دنبال پروازهای دیگر که رفتم،قیمت ها بسیار درد آور بود و البته کمی هم دیر اقدام کردم.بهترین قیمت پرواز هواپیمایی روسیه از طریق مسکو بود که 12 ساعت باید در فرودگاه می ماندیم برای تعویض پرواز!قیمت هم 980 هزار تومان!!پرواز ایران ایر حدودا 680 هزار تومان بود که برای آن هم قبلش باید ساعات کار نیمه وقت را افزایش می دادیم و صرفه جویی می کردیم تا پس انداز نموده و بلیط بخریم!

بعد از آن ارزان ترین پرواز از طریق ترکیش ایر بود که بسیار خوب بود ولی 1.5 میلیون تومان ناقابل آب می خورد!دیروز که زنگ زدم ارزان ترین پرواز ار اتریش بود!آن هم 1.5 میلیون تومان!

فکر می کنم که بباید بی خیال شوم و برای تابستان زودتر اقدام کنم تا بتوانم یک بلیط ارزان پیدا کنم . . .

با تشکر

تاکاشی 

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :