روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - دوشنبه ٢٦ بهمن ۱۳۸۸

امروز برای ما یک روزی است مثل روزهای دیگر!حال بعضی ها این روز را ولنتاین می نامند،تاریخچه و چون و چرایش را از ایشان بپرسید.البته در ژاپن هم این روز را جشن می گیرند.

این روز در ژاپن روزی است که خانم ها به آقایون کادو می دهند و یک ماه بعد در 14 مارس که روز سفید(White Day) نامیده می شود آقایون جبران می کنند.فروشگاه ها از حدود یک ماه قبل خود را برای چنین روزی آماده می کنند و شرکت های مختلف از خوراک تا پوشاک همه و همه محصولاتی مخصوص این روز و به صورت محدود عرضه می کنند که مناسب برای هدیه دادن هست و در همه ی آنها نشان قلب مشترک هست.بیشترین و محبوب ترین هدیه هم فکر می کنم شکلات هست و عده ای هم ابتکار غمل به خرج داده و خودشان این شکلات را درست کرده و تزیین می کنند.در تبلیغات حتی کفش هایی که مخصوصا برای این روز طراحی شده بود به صورتی در یک قسمتش نشان قلب بود و این کفش بنا به این که به آقایون اهدا می شود،پسرانه بود!! . . . !در هر حال این روز یک فرصت تجاری بزرگ هم هست که هر کس به طریقی از آن سود می برد.

روز ما هم امیدواریم هر چه زودتر برسدنیشخند

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :