روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۸

در سال 2008 پژو در برزیل با تغییراتی در مدل موفق 206 و تغییر نام آن به 207 مدل جدیدی را به بازار عرضه کرد که در واقع 206 بود در باطن ولی با ظاهری بیشتر شبیه 207،مخصوصا در جلو!پژو 207 اصلی که در اروپا و بعضی کشورهای دیگر تولید می شود یک خودروی کاملا جدید بوده و از ابعاد بزرگتری هم بهره می برد.این کار در واقع برای کمتر کردن هزینه ها برای تولید یک خودروی تازه به بازار صورت می گیرد و در ایران هم به خاطر اینکه همچنان 206 تولید می شود؛این بهترین گزینه برای تولید بوده و مسئولان ایران خودرو هم بیکار ننشسته اند و این خودرو قرار است در خط تولید قرار بگیرد.البته این خودرو در بعضی کشورها 206 پلاس هم نامیده می شود.

در قسمت جلو از ظاهر 207 استفاده شده و به جلوی 206 جوش خورده و در کناره ها مخصوصا در مدل صندوق دار گلگیرها هم کمی تغییر کرده اند.در قسمت عقب طرح داخلی چراغ ها تغییر کرده؛سپر عقب تغییر کرده و دیگر از تک چراغ مه شکن خبری نیست،جای آن را یک مه شکن و یک شبرنگ گرفته است.

اگر به ظاهر این خودرو دقت کنید،به اصالت آن که همانا 206 باشد پی می برید ولی دیگر از هماهنگی طراحی که در 206 وجود دارد،کمتر به چشم می آید.در مدل صندوق دار این هماهنگی دیگر دیده نمی شود و جلوی خودرو هیچ تناسبی با پشت آن ندارد.

در داخل خودرو وضع بسیار بهتری حاکم است و شما با طراحی مناسبی روبرو می شوید.در واقع طراحان یک پوشش را در قسمت بالا داشبورد به صورت سراسری قرار داده اند که بسیار ظاهر مرغوبی هم دارد و در قسمت پایین طرح آشنای 206 به چشم می خورد.

با تشکر

تاکاشی 

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :