روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

 اواخر سال گذشته ی میلادی در دانشگاه ما یک فستیوال خودروهای کلاسیک برگزار شد که تعداد زیادی خودروی کلاسیک از دور و نزدیک جمع شدند کنار هم و مناظری دل انگیز ایجاد کردند!

چند ماه قبل از فستیوالوقتی برای اولین بار پوستر را در بورد دانشگاه دیدم ،فکر کردم حالا چندتا ماشین قدیمی که همه رو هم قبلا تو خیابان دیدم کنار هم جمع می کنند و اسمشو میزارند فستیوال خودروهای کلاسیک!!این تفکر از اونجایی نشات میگیره که دانشگاه ما در یک شهر کوچک در فاصله ی حدود 150 کیلومتری توکیو واقع شده و در واقع دانشکده ی مهندسی هست که دانشجویان پس از طی سال اول دانشگاه در دانشکده ی دیگری که در شهر دیگری واقع شده به این شهر می آیند و 3 سال دیگر و همچنین تا مقطع دکترا و بالاتر در این دانشکده ادامه ی تصیل می دهند و چون من اولین سال حضورم را در این دانشگاه طی می کردم از فستیوال سال گذشته خبری نداشتم!

 

نیسانGT-R

 در روز فستیوال وقتی به دانشگاه رسیدم واقعا از تعداد اتومبیلهای حاضر متعجب شدم!و عجب خودروهایی!!!بعضی هایشان را فقط در عکس دیده بودم و برایم بسیار جالب بود!

بد ندیدم که شما هم از این فستیوال بازدید کنید،البته در عکس هایی که در زیر می آیدنیشخند

 فیات 600 آبارت

این یک دستگاه بی ام و هست که در به همراه فرمان باز شده و در دیگر که در عقب هست برای قرار دادن وسایل در صندوق عقب به کار می رود!البته باید عرض کنم که یک مدل دیگر از این خودرو وجود دارد که 2 در دیگر نیز دارد که برای ورود و خروج سرنشینان به ردیف دوم صندلی هاست که این خودرو فاقد آن است.

داتسون

ام جی،خودرو ساز اینگلیسی که شاید در ایران کمتر با آن برخورد داشته ایم.

لوتوس با بدنه ای بسیار زیبا

مرسدس بنز اس ال با درهای گالوینگ

در آخر باید به عرض برسانم که به مدت 2 هفته قادر به آپ کردن نخواهم بود که امیدوارم خواهد بخشید.

با تشکر

تاکاشی

 

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :