روزی روزگاری،سرزمین آفتاب!
I Love Cars but Who Knows the meaning of Love
صفحات وبلاگ
نویسنده: تاکاشی - دوشنبه ٢۳ اسفند ۱۳۸٩

به علت اینکه وبلاگ بنده در وردپرس فیلتر شده دوباره نمی دونم چیکار کنم!

حالا کمی اینجا می نویسم.الان من در ایران هستم و دقیقا 22 ساعت قبل از اون فاجعه ای که در ژاپن افتاد ،ژاپن رو ترک کردم تا 3 هفته ای در ایران باشم.

از دوستام کسب خبر کردم و همشون خوب بودن چون جایی که ما هستیم در مرکز ژاپن هست و از شمال که در آن سونامی اومده دور هست.ولی اونجا هم شدت زلزله در حدود 6 ریشتر بود.هنوز هم پس لرزه های فراوان می آد که اونها هم خیلی قوی هستند!پمپ بنزین ها هم یکسری اصلا سوختی برای فروش ندارن و اونهایی هم که دارن تا سقف هزار ین که با توجه به قیمت حدود لیتری 140 ین،به 10 لیتر هم نمی رسد.برق ها هم در خیلی مناطق قطع شده.دو تا نیروگاه اتمی هم دچار آتش سوزی و انفجار شده که دوستای من هم بیشتر از همه از این می ترسیدند که انفجار های بیشتری صورت بگیره و تششعات بیشتری از این صورت بگیره.چون میله های سوختی که بوده در نیروگاه به علت خنک نشدگی ذوب شده و اونا مجبور شدن برای جلوگیری از انفجار اجازه دادن بیشتر از حد معینی تششعات از نیروگاه خارج بشه.

در کل خیلی وضع بحرانی در کل کشور هست؛داشتم به این فکر می کردم که ژاپنی ها با اون همه آمادگی این جوری غافل گیر شدن،حالا خدا به داد ما برسه که بدون آمادگی هستیم و اگر یه زلزله حتی نه به اون شدت تو تهران ییاد تعداد تلفات میلیونی خواهد بود.

با تشکر

تاکاشی

تاکاشی
یه عشق ماشین تو غریت.تو رشته ی مکانیک درس می خونم. تو وبلاگ از ماشین و زندگی در ژاپن و موضوعاتی که ذهنم رو مشغول کرده می نویسم.
کدهای اضافی کاربر :