بدون شرح!!!

 این خبر را از ایسنا بخوانید:

توقف طرح خروج خودروهای فرسوده

ایسنا - علیرضا چلویی، رییس کمیته بازیافت خودرو اتحادیه صنایع بازیافت ایران ، با بیان این مطلب گفت: تقریبا از اواخر فروردین امسال و همزمان با متوقف شدن پرداخت نقدی، اجرای طرح خروج خودروهای فرسوده نیز به حالت تعلیق درآمد.

 

وی افزود: فعالیت کنونی صنایع بازیافت خودرو مربوط به خودروهای اسقاطی ماه‌های گذشته است که در انبارها انباشت شده‌ و به زودی نیز به پایان می‌رسند. او با بیان اینکه با وجود وعده‌های دولت، پرداخت نقدی در طرح خروج خودروهای فرسوده متوقف شده است، عنوان کرد: بر اساس آن چیزی که به ما اطلاع داده شده است، اجرای طرح‌ خروج خودروهای فرسوده معطل ابلاغ مصوبه مربوط به تخفیف گمرگی بابت گواهی اسقاط توسط معاون اول رییس‌جمهور است. رییس کمیته بازیافت خودرو اتحادیه صنایع بازیافت ایران یادآور شد: در سال‌های گذشته نیز مصوبه مربوط به تخفیف گمرک گواهی اسقاط اجرا می‌شد که بر اساس آن به خودروسازان برای واردات قطعه حدود 5/1میلیون تومان تخفیف داده می‌شد. چلویی با بیان اینکه ابلاغ نشدن این مصوبه اشتغال حداقل 4‌هزار نفر را به خطر انداخته و این موضوع جای گله دارد، گفت: در صورت ادامه روند کنونی، برنامه از رده خارج کردن 600‌هزار دستگاه خودروی فرسوده در سال جاری قطعا محقق نخواهد شد.

 واقعا یعنی برایشان زندگی این 4 هزار نفری که شغلشان به خطر می افتد اهمیتی ندارد؟؟؟در حالی که یکی از بزرگ ترین مشکلات ما بیکاری است.اسقاط خودروها علاوه بر ایجاد شغل باعث می شود که ما شهر پاکیزه تری داشته باشیم،ماشین های نو،بهتر و ایمن تری داشته باشیم و به همین نسبت هم کشته های کمتری در تصادفات داشته باشیم. 

          

امیدوارم که مسئولین یکم بیشتر به این موضوع توجه کنند.

با تشکر

تاکاشی

/ 2 نظر / 15 بازدید
لی لی

آنچه تو این مملکت ارزش نداره مردمن![خنثی]

کاپیتانی بدون هواپیما

متاسفم من هم از رسانه های خبری شنیدم