NISSAN Gallery Global Headquarter

رفتیم به یوکوها در استان کاناگاوا.شهر یوکوهاما که مرکز استان نیز هست حدود 30 کیلومتر با توکیو فاصله دارد و یک شهر ساحلی با مناظر بسیار زیباست.

                    

این عکس هایی که در بالا می بینید،ساحل یوکوهاما(Yokohama Bay) هست که توسط دوستم دیلوز گرفته شده و بقیه ی عکس های او را هم می توانید در لینک پایین مشاهده کنید.

و اما نیسان!همانطور که در پشت قبلی خدمتتان عرض کردم دفتر اصلی نیسان از توکیو به یوکوهاما منتقل شده و ما هم برای زیارت رفتیم آنجا!برخلاف محل قبلی که جای کوچکی برای نمایش مدل های نیسان داشت،در اینجا یک فضای بزرگ و البته بسیار مدرن به نمایش خودروهای نیسان اختصاص داده شده بود و مدل هایی هم که در ژاپن به فروش نمی رسند هم نمایش داده شده بود.

                 

                 

          

          

در محل در ورودی یک دستگاه خودروی مسابقه ای و یک دستگاه داتسون مدل 15 مربوط به سال 1936 و در روبروی آن هم یک خودروی کانسپت که در نمایشگاه خودرو توکیو 2007 هم حضور داشت قرار داشت.

          

                  

         

در این بین گل سرسبد محصولات نیسان ،GTR Spec-V بود که با قیمت 15 میلیون ینی هم به نظرم گرانترین محصول هم بود!این خودرو که مدل ارتقا یافته ی GTR هست با استفاده از کربن فایبر در قسمت های مختلف و ترمزهای کربن سرامیک ،یک سوپر خودروی واقعی است.

          

          

          

انصافا جای بسیار جالب و مدرنی را درست کردند و شما در این محل از همه سنی می دیدید که آمده اند برای بازدید و در آخر هم می توانید به بوتیک بروید و انواع و اقسام کیف،تی شرت،خودروی مدل نیسان را خریداری کنید و این بازدید یک خاطره ی زیبایی می شود از دیدار با نیسان!

این هم لینک عکس های یو کوهاما (دوستم دیلوز)

diloz

با تشکر

تاکاشی

/ 7 نظر / 41 بازدید
mss

سلام تاکاشی !! جان زیارت قبول واقعاً [تایید] من اگه یه همچین جایی برم غش کرده بیرونم میارن [رویا] یوکوهاما هم عجب جای قشنگیه ها اگه میشه بیشتر عکس از یو کو بزار [لبخند] همیشه عاشق نیپون بودم+آدماش+دسیپلین کاریشون+همه چی شون[قلب] موفق باشی [لبخند]

mss

[خجالت]شرمنده تازه لینک عکسها رو جستم

مائده

چه ماشینای جالب و جدیدییی اون آخریه قشنگ تره :دی

غریبه

من فکر میکردم اینفینیتی آمریکاییه!!!!

بهار

منم میخوامممممممممممممممممممممممممممممم[گریه]

شازده خانوم

وااااای.... عجب شهر قشنگی.... چه ساحل خوشگلی داره. اون ماشین گردالوئه هم خیلی خوشگله.[نیشخند]