َکوه آکاگی یا 赤城山!!

مدتی پیش یکی از دوستان از توکیو به شهر ما آمد و ما هم بیکار ننشستیم و رفتیم یک ماشین کوچولو اجاره فرمودیم تا به دیدن یک جای دیدنی برویم!جایی که برای دیدن انتخاب کردیم یک منطقه ی کوهستانی بود به نام آکاگی!

          

این منطقه ی کوهستانی در استان گونما در فاصله ی(فاصله ی حدودی) تقریبا 130 کیلومتری از توکیو واقع شده و از مجموعه ی چندین کوه تشکیل شده.در حالی که در حدود سه هفته پیش به این منطقه رفتیم ولی هنوز برف های آب نشده موجود بود.در بین این کوه ها یک دریاچه و یک معبد وجود دارد که با آن رنگ قرمز، دیدنش خالی از لطف نبود!

          

          

ماشینی که ما اجاره کردیم اصلا جالب نبود!یک هاچ بک کوچک با یک موتور بسیار کوچک تر!در ژاپن به خاطر انواع و اقسام مالیات هایی که باید برای یک خودرو بپردازید به صرفه است که ماشین موتورش حجم کمی داشته باشد تا هم مالیات کمتری بپردازید و هم بیمه تان ارزان تر شود!حتی پرفروش ترین خودروی سال ژاپن در سال گذشته هم از این دست خودروها بود!یک خودرو با موتور 660 سی سی!!!!!!من جای دیگه از دنیا سراغ ندارم و یا حداقل نشنیدم که ماشین هایی با موتورهایی به این کوچکی در این طیف وسیع مورد استفاده قرار گیرد!!

          

این یک دایهاتسو موو هست که در حدود 55 اسب بخار نیرو تولید می کند!از این بدتر به ذهن خطور نمکند ولی در این گرانی بنزین و بیمه و مالیات می تواند بهترین گزینه برای جابجایی درون شهر باشد.

          

پ.ن.همین رو کم داشتیم!!!!آمفولانزای خوکی به ژاپن رسید!!!!استرس

پ.ن.این سردرد لعنتی چرا خوب نمی شه؟؟؟!!!!!آخ

با تشکر

تاکاشی

/ 9 نظر / 43 بازدید
pani

__________#####_____##___آپم___## _________#____##_____##________## ________#_____##_____##___زود___## ________#_____##_____##________## _________#____##_____##___بيا___## __________#####______##_______## ______________##_______#######__

شازده خانوم

از ماشین های کوچولو خوشم میاد. یه جورایی حس صمیمیت داره. این جا هم ماشین های کوچیک زیاده البته برای آدم هایی که پول بنزین براشون مهمه. جوون ها و دانشجو هاو... برای خانواده های پولدار هم ماشین های خیلی بزرگ هست که اینجا خیلی طرفدار داره. چون خانواده هاشون پر جمعیتن. "بیگ کار" داشتن واسشون یه چیز خیلی باحال و دوست داشتنی و مایه داری یه. مواظب خودتون هم باشین با این آنفولانزایی که تشریفش رو آورده[نگران].[گل]

مائده

شما هم هر میاشینی که باهاش برخورد داری ، بهش گیر بده هااا!! به همون دلیلی که سر درد من خوب می شه! [نیشخند]

مائده

شما هم هر ماشینی که باهاش برخورد داری ، بهش گیر بده هااا!! به همون دلیلی که سر درد من خوب می شه! [نیشخند]

مائده

شما هم هر ماشینی که باهاش برخورد داری ، بهش گیر بده هااا!! به همون دلیلی که سر درد من خوب می شه! [نیشخند]

مارال

شنیدم اگه وقتی سر درد میکنه اونو بکوبونی به دیوار خوب میشه [قهقهه]

مهشید

مرسی که بهم سر میزنی عزیزم[نیشخند]

مائده

چه قدر دوست دارم این خونه ها رو یه بار از نزدیک ببینم

غریبه

:)) حالا معرفی کنم با اینهمه فاصله چه دردی از تو دوا میشه؟![نیشخند]