مثل همیشه!

امروز برای ما یک روزی است مثل روزهای دیگر!حال بعضی ها این روز را ولنتاین می نامند،تاریخچه و چون و چرایش را از ایشان بپرسید.البته در ژاپن هم این روز را جشن می گیرند.

این روز در ژاپن روزی است که خانم ها به آقایون کادو می دهند و یک ماه بعد در 14 مارس که روز سفید(White Day) نامیده می شود آقایون جبران می کنند.فروشگاه ها از حدود یک ماه قبل خود را برای چنین روزی آماده می کنند و شرکت های مختلف از خوراک تا پوشاک همه و همه محصولاتی مخصوص این روز و به صورت محدود عرضه می کنند که مناسب برای هدیه دادن هست و در همه ی آنها نشان قلب مشترک هست.بیشترین و محبوب ترین هدیه هم فکر می کنم شکلات هست و عده ای هم ابتکار غمل به خرج داده و خودشان این شکلات را درست کرده و تزیین می کنند.در تبلیغات حتی کفش هایی که مخصوصا برای این روز طراحی شده بود به صورتی در یک قسمتش نشان قلب بود و این کفش بنا به این که به آقایون اهدا می شود،پسرانه بود!! . . . !در هر حال این روز یک فرصت تجاری بزرگ هم هست که هر کس به طریقی از آن سود می برد.

روز ما هم امیدواریم هر چه زودتر برسدنیشخند

با تشکر

تاکاشی

/ 6 نظر / 14 بازدید
مننننن

بهی ؟؟؟؟ یعنی چی؟ [متفکر]

مننننن

در ضمن ولنتاینتونم مبارکا[ماچ][قلب][گل]

شوکول

آخی! اونوقت روز شما کی بیده؟ [نیشخند] روز من که روز جهانی کودکه! [قهقهه] اوه اوه چه کفش قرمزی! پسرا روشون می شه بپوشنش؟[ابرو]

ََِِAthena

تاکاشی تو چه جوری رفتی ژاپن...؟ یعنی می خوام بدونم بورسیه ای چیزی گرفتی یا نه...خودت رفتی...!

Miss.Darkness

در ايران هم بازار گل و عروسك پوليشي بسيار گرم بود![نیشخند] خوشم مياد از اطلاع رسانيت. از فرهنگشونم بنويس استفاده كنيم!

ایلیا

[بغل] ما اوچیک شماییم ! اون نوشته ام هم شوخی بود برای خنده و اینا . وگر نه ما شکر بخوریم اگه شوسی نخوریم [نیشخند]