True Petrol head!

 Wanna Be a True Petrol head!

در اینجا باید اول به توضیحی در مورد واژه ی petrol head بدهم.این واژه برای کسانی به کار میرود که علاقه ی شدید و وافری به خودرو دارند یا به عبارتی عشق ماشین هستند.

 یک یرنامه ی تلویزیونی در مورد خودرو هست که از کانال بی بی سی 2 اینگلیس پخش میشود به نام Top Gear که توسط سه نفر :جرمی کلارکسون ، جیمز می و ریچارد هاموند اجرا شده و پر طرفدارترین برنامه ی خودرویی جهان است به طوری که مخاطبان این برنامه از سراسر جهان در حدود 500 میلیون نفر میباشند.

Top Gear 

 به عقیده ی این سه نفر که از صاحب نظران دنیای خودرو و از نویسندگان مجله تاپ گیر نیز میباشند،کسانی که می خواهند یک عشق ماشین واقعی باشند باید حداقل یک بار صاحب یک آلفارومئو باشند!

Richard Hammond,Jeremy Clarkson,James May

 در دنیای خودرو آلفارومئو ارائه دهنده ی روح(Soul)و احساس(Passion) بوده و طراحی و اصالت آن همیشه تحسین برانگیز بوده.شاید از لحاظ قابل اطمینان بودن در مورد خراب نشدن و اینکه مثل خودروهای ژاپنی یک عمر کار کنند حرف چندانی برای گفتن نداشته باشند ولی شما آلفارومئو را از عمق قلب و روحتان می خرید که روحتان را نوازش دهد ،با آن طراحی مسحور کننده و زیبایش!

البته شاید بدشانسی ما باشه که فعلا آلفا را در کشورمون نداریم ولی امیدوارم که به زودی شاهد حضور آلفارومئو در ایران نیز باشیم.

در اینجا شما را به مشاهده ی چند مدل زیبا از آلفا دعوت می کنم.

Alfa Romeo 8C

Alfa Romeo 8C

Alfa Romeo MiTO

Alfa Romeo MiTO

با تشکر

تاکاشی

 

 

 

/ 2 نظر / 19 بازدید
غریبه

مبارکه بالاخره توام آلوده شدی[چشمک]

تاکاشی

دیگه ما هم گفتیم دستی به کیبورد برده و دست به قلم شیم . . .[نیشخند] ممنون[لبخند]